Edukacja kontra doświadczenie: Czy warto studiować?

Edukacja kontra doświadczenie: Czy warto studiować?

Najnowszy odcinek podcastu Esri Polska jest już dostępny!

Tym razem Paulina Gajownik-Mućka, Dyrektor działu edukacji w Esri Polska, miała zaszczyt porozmawiać z dr hab. inż. Dariuszem Gotlibem, profesorem uczelni Politechniki Warszawskiej oraz kierownikiem projektu Centrum Badawczego CENAGIS.

W trakcie tej fascynującej rozmowy dr Gotlib podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym ze ścieżką kariery. Rozmawialiśmy o przepisie na sukces, rozwijaniu kariery naukowej i tym, dlaczego warto traktować naukę jako inwestycję długoterminową.

Jednym z kluczowych tematów rozmowy był projekt „Centrum Analiz Geoprzestrzennych i Obliczeń Satelitarnych (CENAGIS)”, którego dr Gotlib jest kierownikiem. W podcaście dowiesz się, jakie były cele utworzenia centrum badawczego oraz do kogo jest ono skierowane.

W odcinku nie mogło zabraknąć również inspirujących rad dla młodych ludzi i studentów, a także ciekawego spojrzenia na zainteresowania osobiste i ich związek z nauką. Dr Dariusz Gotlib opowiedział również o swojej pasji do szybownictwa i jak ta pasja wpłynęła na jego życie naukowe.

Ten odcinek to nie tylko cenne wskazówki i inspiracje, ale także okazja do poznania sylwetki wybitnego naukowca.

Podcast dostępny na YouTube i Spotify.

Czy zainteresował Cię ten materiał?