Co nowego w ArcGIS 10.5

Co nowego w ArcGIS 10.5

ArcGIS 10.5 zawiera najnowsze wydanie korporacyjnego GIS firmy Esri dające możliwość wykorzystania całego potencjału twoich danych.

Interaktywna eksploracja danych

Odkryj Insights for ArcGIS, nową aplikację, która zachęca do interaktywnej eksploracji danych przestrzennych. Będziesz mógł prowadzić analizy stosując funkcję przeciągnij i upuść oraz dodając dane z dowolnych źródeł.

Czytaj więcej …

rys-1_co-nowego

Przyspieszona analityka z wykorzystaniem przetwarzania rozproszonego

Przeprowadzenie skomplikowanych analiz czasoprzestrzennych na bardzo dużych zestawach danych przy użyciu nowego serwera ArcGIS GeoAnalytics i ArcGIS Server Image zajmuje kilka minut – dawniej zajmowało kilka dni. Duże analizy na danych wsadowych i rastrowych można prowadzić zarówno na pojedynczym komputerze, jak i w rozproszonych środowiskach obliczeniowych.

Czytaj więcej …
rys-2_acceleratedanalytics_01

Dane w czasie rzeczywistym i Internet rzeczy

Wykorzystaj ArcGIS GeoEvent Server do podłączenia się do strumieniowych danych z tylu źródeł i urządzeń ilu potrzebujesz. Teraz możesz monitorować, filtrować, analizować i zapisywać wydarzenia w momencie ich wystąpienia. Może to otworzyć drzwi do Internetu rzeczy.

Czytaj więcej …

rys-3_realtime_01

Współpraca w całej firmie

Współpraca poprzez portal ułatwia bezpieczne udostępnianie map, aplikacji i treści pomiędzy wieloma instalacjami ArcGIS Enterprise. Teraz można łatwo udostępniać dane w centrali firmy, jej wydziałach i biurach terenowych.

Czytaj więcej …

rys-4_collaboration_01-02

Dane demograficzne i biznesowe Esri w twojej firmie

Zastosuj Esri Analyst Server do wzbogacenia danymi geoprzestrzennymi środowiska wykorzystywanego w twojej firmie. Wybierz z zasobów Esri interesujące cię dane demograficzne i inne wiarygodne informacje, a następnie użyj aplikacji ArcGIS aby przeanalizować je łącznie z własnymi danymi.

Czytaj więcej …     rys-5_demographics_01

Czy zainteresował Cię ten materiał?