Esri na szczycie według raportu Forrester

Esri na szczycie według raportu Forrester

Esri , marka z ponad 40-letnim doświadczeniem i osiągnieciami w obszarze rozwoju systemów GIS,  kolejny raz została uznana za lidera wśród firm zajmujących się analizą przestrzenną w organizacjach. Niezależny raport The Forrester Wave™: Location Intelligence Platforms, Q4 2018 Evaluation potwierdza pozycję Esri w zakresie technologii inteligentnego geolokalizowania. Firma została wyróżniona w kategoriach „Strategia” oraz „Pozycja na rynku”.

Z badania Forrester wynika, że Esri w swoich działaniach wykracza daleko poza tradycyjny model działania firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania systemów informacji geograficznej. Zdaniem niezależnych ekspertów, wizja i rozwiązania jakie oferuje Esri, pomagają poszczególnym organizacjom zrozumieć, dlaczego określone rzeczy dzieją się w danym miejscu i czasie. Dając tym samym firmom nie tylko gotowe rozwiązania, lecz także przewagę biznesową nad konkurencją.

– „Cieszymy się, że już kolejny raz, nasze działania zdobyły uznanie w niezależnym i bardzo istotnym dla rynku badaniu Forrester. O zaufaniu do naszych metod najlepiej świadczyć może fakt, że prawie 50 proc. firm korzystających z oprogramowania systemów informacji geograficznej, wybrało właśnie  rozwiązania Esri” – mówi Tomasz Galant, Prezes Zarządu Esri Polska. – „Mapowanie 3D, łatwość obsługi poszczególnych narzędzi oraz intuicyjność ich działania, sprawiły, że z rozwiązań Esri z powodzeniem może skorzystać każdy, nawet użytkownicy bez specjalnego przygotowania w dziedzinie obsługi systemów analitycznych” – dodaje Tomasz Galant, Prezes  Esri Polska.

W cyklicznym raporcie Forrester, Esri poza wyróżnieniem w kategoriach „Strategia” oraz „Pozycja na rynku” otrzymała także najwyższe noty w kryteriach odnoszących się do wizualizacji przestrzennej i sposobu przeprowadzania analiz.

Więcej informacji na temat badania The Forrester Wave™: Location Intelligence Platforms, Q4 2018 Evaluation dostępne jest na stronie www.esri.com/forresterwave.

Czy zainteresował Cię ten materiał?