Cyfrowe mapy 29. finału WOŚP w usłudze ArcGIS Online

Cyfrowe mapy 29. finału WOŚP w usłudze ArcGIS Online

Tradycyjnie już, jak co roku, Esri Polska przygotowało dedykowane mapy dla organizatorów, wolontariuszy i osób, chcących wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wśród publicznie dostępnych map znalazły się między innymi: mapa sztabów WOŚP, mapa stacjonarnych puszek Orkiestry oraz mapa biegów „Policz się z cukrzycą”.

Tegoroczną nowością była mapa, prezentująca lokalizacje stacjonarnych puszek WOŚP. Ze względu na pandemię zmieniono bowiem formułę publicznej zbiórki. Tradycyjne tekturowe puszki Orkiestry, które dotąd nosili ze sobą wolontariusze, tym razem znalazły się w różnych punktach usługowo-handlowych. Ich położenie prezentowała właśnie ta mapa. Dzięki niej każdy, kto zechciał wesprzeć WOŚP, mógł szybko i łatwo znaleźć najbliższą skarbonkę.

Podobnie, z powodu obecnego kryzysu, zmianie uległa formuła tradycyjnych biegów przełajowych. W tym roku organizatorzy postawili na biegi indywidualne, rejestrowane w aplikacji. Ich lokalizację prezentuje mapa biegów „Policz się z cukrzycą” także stworzona przez Esri.

Wszystkie mapy dotyczące tegorocznego, 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są udostępnione dzięki usłudze ArcGIS Online. Jego wykorzystanie gwarantuje płynne działanie całego systemu oraz łatwy dostęp do informacji prezentowanych w czytelny dla każdego użytkownika sposób. Można się o tym przekonać, wchodząc na stronę: https://wosp.maps.arcgis.com/.

Czy zainteresował Cię ten materiał?