Esri Polska rozwija ofertę szkoleniową

Esri Polska rozwija ofertę szkoleniową

Esri Polska, wyłączny przedstawiciel firmy Esri Inc., specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania służącego do wizualizacji i analizy danych przestrzennych, rozszerza swoją ofertę szkoleniową. Siedem nowych kursów skierowanych do osób na różnym poziomie zaawansowania, to odpowiedź na rosnące zainteresowanie analityką przestrzenną i nowymi technologicznie rozwiązaniami Esri. Szkolenia koncentrują się na praktycznym wykorzystaniu aplikacji ArcGIS Pro w pracy specjalistów GIS i osób zajmujących się analizą danych przestrzennych. 

„Analityk danych to obecnie jeden z najczęściej poszukiwanych zawodów na rynku pracy. Umiejętności odkrywania zależności między danymi i wyciągania wniosków, które pozwalają na podejmowanie lepszych decyzji, są wysoce cenione przez pracodawców. Coraz więcej osób dostrzega też korzyści jakie płyną z analiz przestrzennych, które pozwalają na odkrywanie zależności między danymi w szerszym kontekście. Esri Polska dostrzegając ten trend poszerza swoją ofertę szkoleniową o przydatne kursy z zakresu analizy informacji przestrzennych dla osób na różnym poziomie zaawansowania.”  – powiedział Mirosław Dębski, Menedżer Działu Szkoleń Esri Polska. 

Odkrywaj i analizuj dane przestrzenne i tabelaryczne

Wprowadzenie do aplikacji Insights for ArcGIS” to praktyczny kurs przygotowujący uczestników do pracy z aplikacją Insights for ArcGIS. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy w swojej pracy podejmują zagadnienia związane z analizą danych. Po ukończonym szkoleniu, uczestnicy opanują umiejętności z obszaru dynamicznego wizualizowania i analizowania danych z wielu źródeł na mapach, wykresach czy tabelach.  Co ważne, kurs koncentruje się na przekazaniu wiedzy z zakresu definiowania procedur organizacji prac, dzięki czemu łatwiej jest identyfikować problemy przestrzenne, stosować narzędzia analityczne i dzielić się spostrzeżeniami z innymi użytkownikami w obrębie instytucji czy przedsiębiorstwa.

Utrzymuj dokładność swoich wiarygodnych danych GIS.

O sile analiz świadczy jakość danych. Kurs „ArcGIS Pro: Tworzenie i edycja danych” przeznaczony jest dla użytkowników oprogramowania ArcGIS, którzy tworzą i zarządzają danymi w swojej firmie czy instytucji w oparciu o aplikację ArcGIS Pro. Uczestnicy poznają najlepsze praktyki w obszarze tworzenia dokładnych danych geograficznych i ich bieżącego utrzymywania we właściwym stanie. Poznanie różnych narzędzi aplikacji ArcGIS Pro pozwoli uczestnikom na zdobycie doświadczeń, które usprawnią proces edycji i zminimalizują prawdopodobieństwo błędów w trakcie aktualizowania danych GIS. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak tworzyć, modyfikować i usuwać obiekty 2D i 3D oraz ich atrybuty, czy rozwiązywać problemy z dopasowaniem danych i jak zachować przestrzenne relacje między obiektami.

Wejdź na poziom ArcGIS Pro

Kurs „Migracja z aplikacji ArcMap do ArcGIS Pro” przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników aplikacji ArcMap, którzy myślą o dalszym rozwoju swoich umiejętności i chcą przyswoić sobie obsługę i terminologię aplikacji ArcGIS Pro. Kurs daje praktyczną wiedzę z obszaru wykorzystania ArcGIS Pro w zakresie tworzenia dokładniejszych i poszerzonych projektów GIS dzięki wykonywaniu zadań związanych z tworzeniem map, edytowaniem, analizowaniem i udostępnianiem danych i zasobów geoprzestrzennych.

Identyfikuj wzorce, przewiduj rozwój zjawisk, odpowiadaj na pytania.

Trzydniowy kurs „ArcGIS Pro: Analizy przestrzenne” to idealna propozycja dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności z użytkowania aplikacji ArcGIS Pro. Poznanie podstawowych pojęć i standardowych procedur wykonywania zadań pomogą w realizacji dowolnych projektów analiz przestrzennych. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak przygotowywać dane i wybierać odpowiednie narzędzia i ustawienia do wykonania analizy czy określać ilościowo wzorce przestrzenne za pomocą statystyk przestrzennych i analizować zmiany w czasie.

Podejmuj decyzje w oparciu o dane przestrzenne

Tworzenie wysokiej jakości map uzależnione jest od ilości i jakości zasobów geoprzestrzennych. Kurs „Udostępnianie zasobów GIS” to dwudniowe szkolenie, którego celem jest nauka efektywnego udostępniania zasobów do witryny ArcGIS Online lub ArcGIS Enterprise. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak udostępniać warstwy map, mapy internetowe, dane, zdjęcia i niestandardowe narzędzia analityczne. Kurs koncentruje się również na opracowywaniu strategii udostępniania, które wspierają procedury organizacji prac i realizacji celów biznesowych.

Wdróż efektywne procedury organizacji prac w sieciowym systemie GIS w swojej instytucji.

Uczestnicy szkolenia „ArcGIS Enterprise: Konfigurowanie wdrożenia podstawowego” poznają podstawowe czynności administracyjne, służące do zainstalowania i skonfigurowania ArcGIS Enterprise. Osoby biorące udział w tym kursie dowiedzą się, jak licencjonować i instalować cztery składniki oprogramowania podstawowego wdrożenia ArcGIS Enterprise oraz jak poprawnie zapewnić bezpieczeństwo i wydajność systemu.

Pisz skrypty. Oszczędzaj czas. Automatyzuj prace.

Czas jest cenny. Uczestnicy trzydniowego szkolenia „ Tworzenie skryptów w języku Python dla ArcGIS” dowiedzą się, jak tworzyć skrypty usprawniające pracę w systemie GIS. Ten kurs uczy, jak uzyskać dostęp do środowiska Python w aplikacji ArcGIS Pro, obsługiwać standardowe zadania zarządzania danymi oraz automatyzować proces geoprzetwarzania. Osoby biorące udział w szkoleniu poznają techniki dzielenia się swoimi skryptami, aby były łatwo dostępne zarówno w aplikacji ArcGIS Pro, jak i poza nią.

Pełna oferta szkoleniowa dostępna jest pod tym adresem.

Czy zainteresował Cię ten materiał?