Ruszamy ze szkoleniami w trybie online

Ruszamy ze szkoleniami w trybie online

Esri Polska, oficjalny dystrybutor oprogramowania ArcGIS w Polsce, wprowadza nowy system szkoleń online, który ma zapewnić wszystkim zainteresowanym dostęp do unikalnej wiedzy z obszaru rozwiązań GIS. Warsztaty będą prowadzone przy wykorzystaniu ClicMeeting i ReadyTech – aplikacji wspierających wirtualne szkolenia i webinaria.

Esri Polska jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym upoważnionym do prowadzenia kursów opracowanych przez producenta oprogramowania ArcGIS – firmę Esri Inc.. W strukturach firmy pracuje wielu doświadczonych instruktorów, którzy od dzisiaj będą prowadzili zajęcia online z obsługi rozwiązań Esri na różnym poziomie zaawansowania.

Aby zapewnić jak najwyższy poziom warsztatów, uczestnicy będą korzystali z wyspecjalizowanego oprogramowania do prowadzenia kursów online. Platforma ClickMeeting umożliwi realizację części wykładowej i demonstracyjnej szkolenia, oraz pozwoli na interakcję z instruktorem i innymi kursantami. ReadyTech umożliwi zaś dostęp do wirtualnego komputera z zainstalowaną i skonfigurowaną aplikacją ArcGIS, co pozwoli na wykonywanie ćwiczeń. W ramach szkolenia zdalnego każdy uczestnik otrzyma także materiały szkoleniowe w postaci wersji drukowanej podręcznika oraz zestaw danych do przetwarzania w trakcie zajęć praktycznych.

Do uczestniczenia w kursie potrzebny jest tylko komputer wyposażony w system operacyjny Windows 10 lub 8, szybkie połączenie z internetem i mikrofon. Uczestnicy kursów online otrzymają certyfikaty zaświadczające o ukończeniu szkolenia.

Katalog szkoleń oraz szczegółowe informacje na temat kursów prowadzonych w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Esri Polska dostępne  są w zakładce „Szkolenia” na stronie esri.pl.

Czy zainteresował Cię ten materiał?